esame_
darome_
padarėme_
susisiekime_
kredo_
darbai_
Ką daro p i i t ?
Mes kuriame bet kokio sudėtingumo interneto projektus ir viską, kas su jais gali būti susiję. Kodėl mes tai darome? Todėl, kad mums tai labai patinka. Žinoma, galime ir vinį įkalti ir varžtą įsukti, bet irgi padaryti tai kūrybiškai. Kuo mes naudojamės dirbdami? Visų pirma vadovaujamės galva. Savo galva. Antra - žiniomis, kurias kiekvienas iš mūsų kaupė skirtingai. Vieni – universitete, kiti –kolegijoje, dar kiti – gyvenimo kelyje. Jos yra mūsų atspirties taškas.

Užsiminsime apie plaktukus ir vinis, t. y. mūsų naudojamus įrankius. Svarbiausias iš jų, galima sakyti, kūjis – tai MAC Pro su monitoriumi Cinema HD. Mažesni plaktukai – Canon EOS fotoaparatas, Sony HDTV video kamera, Wacom skaitmeninė planšetė, na ir visokie smeigtukai, sąvaržėlės darančios darbą malonesniu. Dabar apie vinis. Mėgstamiausios – dėdulės Adobo Creative Suite Master Collection. Na ir 3D vinelė – Cinema 4D+ Vray.

SVARBU! Jeigu Jūs turite Mac'ą ar dar kokį mėgstamą kompiuterį ir norite jo pagalba pasikabinti mylimosios ar draugo portretą, nenaudokite jo vietoj plaktuko, geriausiu atveju susižeisite pirštą.

Tačiau svarbiausia generuojant idėjas – stiprios kavos puodelis, naktinė lempa (geriau kelios), popierius, pieštukas ir beribė vaizduotė. O taip pat kuprinė, kur šitas idėjas dėti.

Image 1