+370 656 85019 info@piit.lt

HELLO

WORLD

Apie studiją

p i i t – tai mes

PIIT – tai mes visi, kalbantys ir klausantys, rašantys ir skaitantys, stebintys ir kuriantys, tie, kuriems nestinga takto ir humoro jausmo, kurie nebijo realybės, kurie netgi banalume ir absurdiškume ieško grožio ir harmonijos, tie, kurie stengiasi daiktų ir reiškinių chaose atrasti, išryškinti esmę ir perkelti tai į kūrybą. Stengiamės parodyti pasaulį tokį, kokį jį matome – truputį iracionalų ir nestandartinį, kuriame nevisada veikia fizikos ir mechanikos dėsniai, bet velniškai įdomų ir patrauklų. Siūlome pamatyti realybę kitomis akimis, paprastume įžvelgti sudėtingumą, sudėtingume – paprastumą. Stengiamės pažadinti emocijas, skatiname žmogų susimastyti apie tai, ką jis mato, raginame nelikti abejingu. Siekiame, kad mūsų kūryba padėtų atrasti naujų atspalvių interneto paletėje.
PIIT – tai maža nepriklausoma studija, turinti savo požiūrį į aplink supantį pasaulį ir nusistovėjusius jo suvokimo principus. Mes nesiekiame nusipirkti salą ar lėktuvą, mes norime, kad pasaulis taptų geresnis. kaip banaliai tai beskambėtų. Mes nesiekiame to, ką mes darome, paversti technologiniu procesu, tuo pačiu didinant pardavimų apyvartą, mes dirbame su individulaiais vizualinio ir internetinio dizaino projektais.

Dabar apie mus Jūs jau žinote viską, arba beveik viską.

Aktyvų klientų

Igyvendinto projektų

Išleisto laiko

Išgerta kavos puoduku

Andrius:

Mūsų komanda yra pats vertingias mūsu dalys. Ir mes puikiai suprantame, koks turėtų būti internetinis produktas ir kaip jį pasiekti. Mes suderiname skaitmeninį meistriškumą su naujovišku mąstymu, kad realizuotume visas jūsų idėjas ir norus. Mes siūlome išskirtinį aptarnavimo lygį ir siekiame tapti ilgalaikiais partneriais.

Vladimiras:

Kokybė yra mūsų studijos plėtros ir klestėjimo strategijos pagrindas. Jūsų projektas gali būti mažas, sudėtingas arba visiškai beprotiškas, bet kuriuo atveju jį įgyvendinsime.
Mes tikime, kad skaidrumas ir bendravimas yra gero interneto produkto kūrimo raktas.

Judėdami pirmyn mes praplečiame inovacijų ribas

Mūsų studijų portfelyje pateikiamas sėkmingai užbaigtų projektų, sukurtų per visą laikotarpį, sąrašas.
Peržiūrėkite mūsų darbą ir pasirinkite variantus, idėjas ir pavyzdžius, kuriuos norite įgyvendinti savo projekte.

Žiūrėti atliktus darbus